Parimatch: Букмекерська контора в Україні

Букмекерська компанія Parimatch є першим вибором на ринку спортивних ставок в Україні. У кількох містах відкриті букмекерські контори, а звичайним гравцям надаються цікаві бонуси. Parimatch надає вітальний бонус як новим гравцям, так і регулярно радує своїх постійних клієнтів приємними сюрпризами. За останні роки організація кардинально змінила імідж букмекерської контори, зробивши його яскравішим і зручнішим. Акаунт на сайті Parimatch – це хороший спосіб розважитися, а також він може бути престижним і підкреслює статус людини, яка хотіла б жити у світі спорту та брати участь у ньому. У своїх сьогоднішніх оглядах більшість беттерів підкреслюють рівень безпеки та надійності офісу. Він працює за ліцензією Кюрасао. Політика Parimatch ґрунтується на принципах міжнародного права у сфері ставок, тому українські користувачі сміливо роблять прогнози на його сайті.

Вітальний бонус при реєстрації в букмекерській компанії Parimatch

Усі нові гравці отримують вітальний бонус у розмірі 300 гривень, причому без використання будь-яких промокодів. Для цього потрібно зареєструватися в букмекерській компанії Парі Матч Україна https://ifbu.org.ua/ і поповнити рахунок від 100 гривень. Протягом 72 годин організація зарахує рахунок у вигляді 300 безкоштовних ставок на ставки на спортивні події. Зверніть увагу, що ви можете поповнити рахунок протягом 7 днів після реєстрації. Безкоштовна ставка може застосовуватися лише до видів спорту та подій з абсолютним мінімальним коефіцієнтом 1,5, одна ставка.

Інструкція щодо реєстрації Parimatch

Щоб створити особистий профіль, виконайте такі дії: 1) Відвідайте веб-сайт Parimatch. 2) Натисніть «Зареєструвати» ;. 3) Введіть свій номер телефону. 4) Придумайте пароль. Пароль повинен містити не менше 8 символів і включати щонайменше 1 цифру, велику та малу літеру. 5) Виберіть валюту. 6) Підтвердьте, що вам виповниться 18 років (особи до 18 років не можуть робити ставки на Parimatch). 7) Натисніть «Зареєструвати» ;. Пристрій надішле 6-значний код підтвердження на вказаний номер телефону. Це зроблено для того, щоб каппери не використовували підроблені дані. Введіть отриманий код і натисніть «Підтвердити» ;.

Додаток Parimatch для Android

Альтернативний спосіб встановити Parimatch на Android – відвідати розділ «Проблеми з доступом» і вибрати там вказаний тип файлу на Android. Щоб завантажити Parimatch, натисніть посилання та зачекайте кілька секунд. Ви навіть можете відсканувати унікальний код, який букмекерська контора розмістила на головній сторінці офіційного сайту під банером Download Pari Match. Функціонал програми повністю дублює офіційний сайт Pari Match. Геймер може робити ставки, поповнювати рахунок і виставляти виграш на виплату. Якщо фізична особа ще не має облікового запису в букмекерській компанії, то ви, безумовно, можете створити обліковий запис за допомогою програми. Гра зі смартфоном особливо зручна для людей, які не люблять сидіти вдома, але хочуть бути в курсі подій і ніколи не відмовляти собі в задоволенні зробити ставку на матч прямо під час перегляду гри в барі.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly